Motosiklet Aksesuarları Blog

Motosiklet Botu – Motosiklet Çizmesi

Motosiklet Botu – Motosiklet Çizmesi

Giriş Tarihi : 21-Jul-2017 Yazan: plus Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 835 Yorum: 0

Motosiklet botu, motosiklet sürücüsünün güvenliğini sağlayacak koruyucu ekipmanlar arasında yer almaktadır. Hiç kimse kaza yapmak için motosiklet sürmez ancak elimizde olmayan kazalar ciddi hasarlar meydana getirmektedir. Bu yüzden her sürücü üzerine düşen görevi yerine getirerek motosiklet koruyucu ekipmanlarını temin etmelidir.

Motosiklet Brandaları

Motosiklet Brandaları

Giriş Tarihi : 23-Aug-2017 Yazan: plus Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 1329 Yorum: 0

Motosiklet aksesuarlarını kullanarak motosikletinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Motosikletler dış etkenlerden dolayı zarar görebilir. Bu yüzden motosiklet aksesuarlarını temin ederek motosikletinizi korumasını sağlamalısınız. Dışarıdan gelecek etkenlere karşı motosikletinizin korumasını sağlayacak motosiklet aksesuarlarından biri de motosiklet brandalarıdır.

Motosiklet Çantaları

Motosiklet Çantaları

Giriş Tarihi : 10-Aug-2017 Yazan: text_none_author Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 924 Yorum: 0

Motosiklet sürücüleri için yük veya eşya taşımak görüldüğü kadar da zor değil. Otomobiller gibi geniş bagajlara sahip olmayan motosikletler için ek olarak motosiklet aksesuarları almak gereklidir. Taşıma kapasitesine göre çeşitlilik gösteren motosiklet çantalarından size en uygun olanı tercih ederek bagaj problemini ortadan kaldırabilirsiniz.

Motosiklet Elcik Koruma ve Motosiklet Elcik Isıtma

Motosiklet Elcik Koruma ve Motosiklet Elcik Isıtma

Giriş Tarihi : 16-Aug-2017 Yazan: plus Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 1756 Yorum: 0

Elcik koruma, motosiklet koruyucu ekipmanlar arasında yer almaktadır. Hem sürücünün hem de motosikletin manetlerini koruyan elcik korumalar genellikle enduro ve cross motosikletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Motosiklet Eldivenleri

Motosiklet Eldivenleri

Giriş Tarihi : 02-Aug-2017 Yazan: text_none_author Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 828 Yorum: 0

Motosiklet eldivenleri sürüş esnasında motosiklet sürücüsünün ellerini dışarıdan gelebilecek her türlü cisim ve darbelere karşı korumak için kullanılması gereken motosiklet aksesuarları arasında yer almaktadır.  Motosiklet sürüş esnasında oluşabilecek kazalarda ellerimiz darbe alabilir veya sürtünmeden dolayı sıyrıklar meydana gelebilir. Çarpma veya düşme şiddeti arttıkça alacağımız hasarda artarak ciddi kanamalara yol açabilir.

Motosiklet Kask Modelleri

Motosiklet Kask Modelleri

Giriş Tarihi : 09-Mar-2017 Yazan: text_none_author Yayınlanan: Motosiklet Aksesuarları Blog Görüntülenen: 5111 Yorum: 0

Kasklar; Her bilinçli sürücünün kendi sağlığı için kullanması gereken koruyucu motosiklet ekipmanlarından biridir. Bazı ülkelerde kask takmak zorunlu iken bazı ülkeler bunu sürücülerin tercihine bırakmıştır. Motosiklet kaskını sadece kural olduğu için değil kendi sürüş güvenliğimiz için vazgeçilmez bir ekipman olarak düşünmeliyiz. Sadece motosiklet sürücüsünün değil motosiklete binen diğer yolcunun da kendi güvenliği için kask takması gerekiyor. Neden Kask Kullanmalıyım?