Motosiklet Pantolonu

Motosiklet pantolonu motosiklet sürücüsünün sürüş esnasında dış etkenlerden zarar görmemesi için sahip olması gereken motosiklet koruma ekipmanları arasında yer almaktadır. Olası bir kaza anında motosiklet pantolonu bel, kalça ve diz bölgelerindeki koruma ekipmanları ile sizlerin güvenliğini sağlamaktadır.

MotoPlus İzmir’de motosiklet bayan pantolonu, motosiklet erkek pantolonu ve Kevlar kot çeşitlerinden dilediğiniz motosiklet pantolon modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Motosiklet sürücüleri tarafından en çok tercih edilen motosiklet pantolon markaları arasında yer alan Venom Motosiklet Pantolonu , IXS Motosiklet Pantolonu ve TECH90 Kevlar Kot Modellerini İndirimli Fiyatlarıyla Satın Alabilirsiniz..

Motosiklet pantolonlarını yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları olarak ayrılmaktadır. Yazlık motosiklet pantolonları üretildiği kumaşlar ve üzerinde yer alan hava kanalları sayesinde terleme yapmadan konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Kışlık motosiklet pantolonları ise soğuk havanın ve rüzgarın vücut ısısını düşürmesine izin vermez. Böylelikle rahat bir sürüş keyfi yaşarsınız. Her mevsim farklı model ve renk seçenekleri ile web sitemiz üzerinden indirimli fiyatlar ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.