Falco Motosiklet Botu

Motosiklet botu üretiminde 20 yılı aşkın üretim yapan Falco motosiklet bot markası bilgi ve tecrübesiyle üretimlerini seri bir şekilde devam ettirmektedir. Dünya çapında hizmet veren Falco motosiklet botları kalitesiyle her daim beğenilerek kullanılmaktadır. Her kullanıcı kitlesine hitap eden Falco motosiklet bot modelleri Racing, Adventure / Touring Line, Women Line, All Uses / Urban Line, Off Road / Enduro Line olarak çeşitlendirmiştir.

Falco motosiklet botu modelleri sürücünün ayak bölgesinin koruma ve konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır. Farklı tarzlarda üretilen motosiklet botları su geçirmez ve airtech havalandırma sistemine sahiptir. Kaydırmaz taban, ayak bileği koruma ekleri, parmak koruması ve çıkarılabilir vites pedi gibi özellikleriyle sürücü güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Falco motosiklet botlarından erkek motosiklet bot ve bayan motosiklet bot ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Motosiklet bot fiyatlarını sitemizden inceleyerek indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.