Motosiklet Kilitleri

Motosikletler güvenlik tedbirleri alınmadığı takdirde kolaylıkla çalınabilecek bir araçtır. Park edildikleri yerin güvenli olmasının yanı sıra siz sürücülerinde kendi önlemini alması gerekmektedir. Motosiklet Kilitleri motosikletinizi bulunduğu yere sabitleyerek hırsızlık olaylarına karşı tam koruma sağlamaktadır.

Kaldırılıp kolayca taşınılabilen motosikletlerin çalınma olaylarını en aza indirmek için sürücülerin park ettikten sonra motosiklet kilidi ile motosikletlerini sabitlemeleri gerekmektedir. Motosiklet kilitlerini disk kilitler, zincir kilitler ve alarmlı disk kilitleri olarak çeşitlendirebiliriz. Motosiklet sürücüleri tarafından en çok tercih edilen motosiklet kilit markaları Abus kilitler ve Oxford kilitlerdir.

Motosiklet kilitlerinin içerisinde diğer motosiklet aksesuarlarınızın korunması için gereken kilit modelleri de mevcuttur. Çanta ve Kasklarınız için özel olarak tasarlanmış motosiklet kilit modellerini sitemizden indirimli fiyatları ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.