Caberg

Motosiklet Kaskları üreten Caberg Kask bir italyan markasıdır. 1974 yılından beri kask üretimi yapan Caberg, motosiklet sürücü güvenliğini ön planda tutarak kaliteli kask üretimleri gerçekleştirmektedir. İngiltere’nin düzenlemiş olduğu Motosiklet kask güvenliğini ölçen SHARP güvenlik testinden mükemmel sonuçlar elde etmiştir.

Caberg kask, Caberg Çene Açılır Kask, Caberg Kapalı Kask ve Caberg Açık Kask olarak kategorize edilmiştir. Farklı özelliklerde olan kasklar arasından kendi tarzınıza uygun Caberg kask modelini rahatlıklıkla bulabilirsiniz. Caberg kask modelleri kendi içerisinde de ayrılmaktadır.

Çene Açılır Kasklar; Caberg Duke, Caberg Sintesi, Caberg Tourmax olarak ayrılmıştır. Açık Kasklar; Caberg Hyperx ve Caberg Jet Freeride olarak ayrılmıştır. Kapalı Kasklar ise; Caberg Drift, Caberg Ego,Caberg Stunt,Caberg V2rrCaberg Vox, Caberg Xrtace olarak ayrılmış olup motosiklet sürücülerinin beğenisine sunulmuştur. Motoplus İzmir sitesi üzerinden Caberg motosiklet kaskları fiyatlarını inceleyebilir, beğendiğiniz kask modellerini indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.